به نام خداوند بخشنده مهربان

(هوّ انشاکُم من الارض واستعمرکُم فیها )

او خدایی است که شما را از زمین آفرید و آبادانی را به شما واگذار نمود

حمد و سپاس خدای یگانه هستی بخش را که جمال رویش و پویش عطا فرمود و بار دیگر جلوه های عبرت آموز وجود خلقت را نمایان ساخت.

فرصت را مغتنم دانسته تا تشکر و قدر دانی  خود را از کلیهء مسئولین محترم  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عمل آورم.

ضمن عرض سلام و ادب خدمت همکاران گرامی ،معدن داران،،کار خانه داران و صاحبان شرکت هاو بزرگانی که در صادرات سنگ فعالیت دارند.

لازم دانستم که تاریخچه و سرگذشت  معدن کوه نور را به سمع و نظر شما بزرگواران عزیز برسانم که امیدوارم در این بیزنس ،فرآوری ، صادرات و فروش داشته باشیم.

شروع کار و فعالیت معدن از تاریخ12/4/93 تا تاریخ 11/10/94 بود که معدن در آن زمان به ثبت رسید و از تاریخ 1/11/94 شروع به کار نمودیم که همراه با  آن  سه دستگاه بیل مکانیکی یک دستگاه بلدوزر 155و یک دستگاه لودر کوماتسو 477 جهت جاده سازی و اکتشاف به کار  گرفته شد که تا تاریخ 5/12/95 عملیات اکتشاف انجام شد و به ماده معدنی که همان سنگ آلاباستر با خلوص نود و پنج درصد و از نوع درجه یک می باشد دست یافتیم و در این مدت در نمایشگاه  های ایران و ایتالیا شهر ورونا و چین وکشور ترکیه شرکت نمودیم که از استقبال خوبی برخوردار شدیم.

از کسانی که در زمینه فروش داخلی و صادرات سنگ فعالیت دارند دعوت می شود که در جهت اهداف و توسعه صنعت معادن سنگ کشور عزیزمان ایران و جهت بهره برداری از این گنجینهء پاک که در خاک وطنمان ایران قرار دارد اعلام  حضور نمایند و همکاری خود را جهت واگذاری نمایندگی به شهر های ایران و کشور های خارج اعلام کنند ، ما نیز فعال و توانا اعلام آمادگی میکنیم و با عزمی جزم آماده پذیرفتن و استقبال از شما بزرگواران هستیم.

تشکر و سپاس

مدیر عامل